Oficiální stránky SDH Dolní Němčice

Aktuálně

12. kolo JOL Stará Říše 2011

Poslední kolo JOLky se odehrávalo 10. září ve zbrusu novém areálu ve Staré Říši. Prvně bych chtěl kluky pochválit za překrásný areál, a hned potom jim vynadám za organizaci. Ze začátku to trochu vázlo, ale během soutěže se vše srovnalo. Snad dostanou důvěru i na další ročníky (slíbili, že se na přesrok polepší).

Nám ke konečnému titulu chybělo 8 bodů (za předpokladu vítězství Sedlatic). Aby brzo opadla nervozita z útoku, šli jsme již jako 6. na start. Krásně rozběhnutý útok skončil podklouznutí Honzíka u čáry stříkání, tak jsme dokončili v čase 18:15 (16:8PP) 6. místo. (to jsme ale samozřejmně ještě nevěděli). Dále nám nezbývalo, než čekat, co předvedou ostatní družstva. Na štěstí pro nás, docela kazili a tak se nekonečné čekání proměnilo v nekonečný mejdan na oslavu 2. titulu JOLky (první roce 2008, druhý letos 2011).

Snad se nějaký pořádný článek objeví třeba na firesportu.

Nakonec bych chtěl poděkovat Staroříšákům, že jsme si u nich mohli ve čtvrtek (i přes deštivé počasí) zatrénovat, naší fanouškovské základně za kvalitní fandění po celou sezonu, městu Dačice za finanční podporu (i když mizernou), a v neposlední řadě celkově SDH Dolní Němčice za všechno. Další poděkování si zaslouží jednotlivé postavy JOLky, jako náš rozhodčí a tatínek v jedné osobě, pan Bruner, všemi oblíbený komentátor Chroust (a ne jen komentátor, dělá toho pro ligu hodně moc!!!), a další, kteří se jistě neurazí, když o nich nenapíši, páč si zásluhy nepotřebují připisovat.

Foto

Video

Výsledky

 

 

 

 

Žádné komentáře